Резервата Мараш донесе 1:0 на "Ботев" срещу ЦСКА 1948

"Ботев" (Пловдив) изтръгна победата над ЦСКА 1948 в среща от 10 кръг на Първалига.

В мач с много малко положения в Бистрица, "канарчетата" стигнаха до един гол в заключителните минути и победа с 1:0. Попадението бе първо в шампионата да смяната Алекса Мараш;

Двубоят премина под непрестанен вятър в полите на Витоша. Първата и единствена опасност за полувремето дойде в 18-ата минута, когато Евгений Сердюк бе спрян от Ханс Кристиан Бернат.

След почивката събитията не бяха по-различни. Двадесетина минути преди края "жълто-черните" стигнаха до гол, който бе отменен заради засада.

В 84-ата минута Ивелин Попов изведе Алекса Мараш, а появилият се от резервната скамейка черногорец не срещна проблеми да донесе победата на своя тим.