Крумовград задълбочи кризата в Локомотив!

Локомотив Пловдив и Крумовград завършиха при резултат 0:2 в двубой от 10-ия кръг на efbet Лига.

В началните минути на срещата опасните ситуации пред двете врати липсваха.

В осмата минута Георги Каракашев влезе остро на Божидар Кацаров, но главният съдия Петър Кузев му показа само жълт картон.

Четири минути след това Ангел Лясков отне топката от Матеус Енрике пред наказателното поле, но стреля над вратата.

Серкан Юсеин даде преднина на Крумовград в 23-ата минута, когато гостите организираха контраатака след лошо отиграване на Жулиен Лами. Момчил Цветанов отне топката и намери Матеус Енрике, който напредна отдясно и пусна към Юсеин, а той по земя прати топката в мрежата на Мартин Луков за 0:1.

В 32-ата минута Момчил Цветанов прати топката в наказателното поле, където Рафаел Фуртадо чукна към Матеус Енрике, а той преодоля Луков за 0:2.

Втората част и Атанас Рибарски трябваше да прави принудителна смяна. В 51-ата минута капитанът на Крумовград Божидар Кацаров излезе заради контузия и в игра влезе Ерол Дост.

Две минути след това Хорхе Сегура се намеси добре в наказателно поле, като не позволи на Матеус Енрике да отправи удар към вратата на Мартин Луков.
В 68-ата минута Крумовград беше близо до трети гол. Момчил Цветанов центрира от свободен удар, а Диего Рапосо се размина с попадение, след като изстрелъм му се отби в страничния стълб, а след това Луков улови топката.

В 84-ата минута след многоходова атака Ангел Лясков стреля към вратата, но Янко Георгиев изби в корнер.