Португалия ще внимава срещу Словения

Автор:

Португалия излиза срещу Словения в осминафинален мач, който ще играе от 22:00 часа българско време във Франкфурт. Веднага трябва да отбележим, че през март Словения победи португалците с 2:0 в приятелски мач. Португалия има обица на ухото след мача с Грузия след загубата с 0:2. Самочувствието им е накърнено и със сигурност ще се действа по друг начин на терена. Словения все още няма загуба на Евро 2024. Тимът на Матияж Кек има три равенства срещу Дания, Сърбия и Англия.

Благотворителен турнир по футбол във Варна

Във Варна в рамките на три дни се провежда благотворителен футболен турнир с участието на три възрастови групи деца. Те и техните родители са съпричастни с помощта която трябва да се даде на една млада дама Антония. Тя се нуждае от трансплантация на костен мозък. Днес на търг бяха продадени топка с автограф от Димитър Бербатов, две футболни..

публикувано на 03.07.24 в 08:06

България с медал в Нови Сад

Алан Джабиев донесе първи медал за България от европейското за юноши в Нови сад - бронз.В решителната схватка за отличието състезателят на ЦСКА се наложи над украинеца Дмитро Стрижекозин с 3:1, като поведе с 3:0 още след първата част.  Съперникът му е бронзов медалист от европейско първенство за кадети и пети в света за същата възраст от 2022-а.А..

публикувано на 03.07.24 в 08:03

Съставите на българските отбори за Европейското първенство във Варна

В навечерието на Европейското първенство по хандбал във Варна напрежението се покачва. Българските отбори имат претенции тази година и се надяват да влизат в зоната на медалите. Юношеските ни гарнитури вече направиха по три тренировки на официалните терени на шамипона на Южния плаж във Варна.Тук можете да видите съставите на националните отбори по..

публикувано на 03.07.24 в 08:02

Турция изпрати Австрия към Виена

Турция се класира на четвъртфиналите на Евро 2024. Те направиха невероятен мач срещу Австрия и спечелиха с 2:1. Турската команда се измества в Берлин, където в събота ще срещнат Нидерландия. Мерих Демирал (1’, 59’) рализира двата гола за нашите съседи, а почетното попадение за австрийците бе дело на Михаел Грегорич (66’). Така Турция се..

публикувано на 03.07.24 в 07:52

Националите ни по плажен хандбал тренират с настроение (ВИДЕО)

Във Варна този четвъртък стартира Европейското първенство по плажен хандбал за юноши и девойки. И двата български отбора са готови и имат сериозни амбиции за този шампионат. Юношите днес също тренираха на официалния стадион на Южен плаж - Варна. Преди тях това направи девическия тим. Настроението при нашите състезатели и изключително позитивно и всички..

публикувано на 02.07.24 в 21:42

За Румъния Европейското първенство приключи

Румъния загуби от Нидерлания с 0:3 в Мюнхен в среща от осминафиналите на Евро 2024. Коди Гакпо откри резултата в 20-ата минута, а резервата Донийл Мален се разписа в 83-ата минута и в продължението.

публикувано на 02.07.24 в 21:32

Борислава Христова: Винаги си мисля за Варна ( ВИДЕО )

Борислава Христова е най-добрата българска баскетболистка в момента. Нейната кариера започва от варненския тим "Черно море Одесос" и стига до елитните отбори в Европа. За последните два сезона Борислава игра в румънския "Сепси", където беше голямата звезда. От новия сезон обаче ще носи екипа на елитния "Жирона"-Испания. Боби беше гост на Държавното..

публикувано на 02.07.24 в 11:35