Кметът на Враца отговаря за местната власт в БФС

Кметът на Враца Калин Каменов ще отговаря за връзките с местната власт и взаимодействие с местното самоуправление на ръководството на българския футбол . Това стана ясно при разпределението на позициите на членовете на новия Изпълнителен комитет на..

публикувано на 10.04.24 в 11:30

Футболни съдии и делегати от Монтана дариха пари на фондацията на Стилиян Петров

Общо 1360 лева на фондацията на Стилиян Петров дариха съдии и делегати от Монтана. Футболните хора се отказаха от хонорарите, за срещите от 14-ия кръг на четвърта монтанска дивизия, в полза на благородната кауза, която развива възпитаникът на "Монтана" и..

публикувано на 09.04.24 в 14:26

"Ботев" взе точка от "Крумовград" след 0:0

Врачанският "Ботев" добави точка в актива си след домакинството срещу "Крумовград" . Двата тима не успяха да си отбележат гол на стадион "Христо Ботев" и завършиха 0:0. Първата част не предложи много опасности. Играта се развиваше в центъра на терена,..

публикувано на 09.04.24 в 14:22

Мартин Балабанов със злато от "Дупница рън"

Шестото издание на "Дупница рън" се проведе с рекорден брой участници в историята на състезанието, а 82 бегачи завършиха основната дистанция от 8 км, която включваше комбинация от шосейно и крос-кънтри бягане.  Националът в бяганията на средни..

публикувано на 08.04.24 в 15:28

Републикански шампионат по Драг Рейсинг 2024 - Мотори

Видин бе домакин на първия кръг от Републиканския шампионат по Драг Рейсинг 2024 - Мотори. Състезанието се проведе на 6 и 7 април на пистата на бившето летище край село Иново и се организира от професионален спортен клуб „Хела мото спорт“, съвместно с..

публикувано на 08.04.24 в 11:54

Юношите на "Локомотив"/Мездра/ с поредна победа

Не спират успехите на формациите от ДЮШ на "Локомотив"/Мездра/.  За първенство  поредна победа постигнаха  юношите младша възраст с треньр Владимир Найденов. В интересен мач с много положения младите "железничари" извоюваха убедителна победа..

публикувано на 08.04.24 в 11:47

"Ботев"/Враца/ приема "Крумовград"

"Ботев"/Враца/ посреща "Крумовград" в мач от 27-ия кръг на Първа футболна лига днес. Двубоят е от 17 часа на градския стадион под Околчица. Билети от по 10 лева ще плащат зрителите, за да гледат любимците си, които отчаяно се нуждаят от точки. В..

публикувано на 08.04.24 в 10:51

Врачанката Биляна Дудова спечели олимпийска квота

Олимпийска квота за родената във Враца Биляна Дудова след безупречно представяне в Баку.  Световната и четирикратна европейска шампионка спечели втората олимпийска квота за националите ни по борба, след като победи с 3:0 срещу французойката..

публикувано на 07.04.24 в 14:06

Локомотив (Мездра) затвърди добрата си форма

Силните игри на Локомотив (Мездра) продължиха и през уикенда.  11тата им победа дойде срещу Вихър (Славяново) в гостуване, спечелено с 1:3.  Кристиян Димитров откри за мездренчани в 23 мин.с гол с глава, а Митко Русанов изравни в 40-ата минута...

публикувано на 07.04.24 в 13:35

Поредна загуба за Бдин (Видин), Монтана изпусна преднина от 2:0

Бдин (Видин) не успя да се противопостави на набиращия скорост Струмска слава и отстъпи с 2:0 при гостуването си в Радомир.  Домакините откриха резултата с гол на Стелиян Георгиев в 35-ата минута.  През втората част Славата подпечата победата с..

публикувано на 07.04.24 в 13:08