Волейболистите на Монтана с лесна победа в Севлиево

Волейболистите на Монтана взеха очаквана победа над Раковски /Севлиево/.  Мачът от 18-ия кръг на Супер Волей в зала „Дан Колов” завърши 3:0 гейма за гостите от Северозапада.  Момчетата на треньора Даниел Пеев бяха на път да изпуснат първата част, но..

публикувано на 06.03.22 в 16:05

Неточният мерник провали Локомотив (Мездра)

Пещера (Галата) излъга  Локомотив (Мездра) с 1:0 в среща от 20-ия кръг на Северозападната Трета лига играна в  Роман, заради наказание на „железничарите“.  Капитанът на гостите  Юлиян Младенов изпълни фаул от 35 метра и топката влетя  в мрежата зад..

публикувано на 06.03.22 в 15:50

Нов спонсор ще инвестира в развитието на Ботев (Враца)

Представят нов спонсор в Ботев /Враца/ в понеделник. Добрата новина от клуба дойде в навечерието на днешния мач срещу шампиона Лудогорец и стопли сърцата на зелените фенове от града под Околчица Информацията потвърди председателят на управителния..

публикувано на 06.03.22 в 15:35

Атлет от Враца с рекордно постижение

Атлет от Враца спечели титлата в многобоя на държавното първенство по лека атлетика за юноши до 16 години. Деян Цветанов не само триумфира в надпреварата с 435 точки, но и постави нов национален рекорд за възрастта си на 60 метра с препятствия...

публикувано на 06.03.22 в 15:05

Късен гол донесе дебютната победа на Сухия

Монтана се наложи с минималното 1:0 над дубъла на Лудогорец /Разград/ в среща от 25-ия кръг на Втора лига.  Така след двете равенства Тони Здравков – Сухия записа първа победа начело на тима.  Успехът донесе Стефан Цонков с късен гол. Срещата..

публикувано на 06.03.22 в 14:49

Монтана и Лом не успяха да се излъжат

Без победител завърши дербито на Северозапада от Втора лига. В Лом Левски и Монтана направиха 1:1в среща от 24-ия кръг. Равенството не влизаше в сметките на нито един от отборите. Монтана откри резултата в 19-та минута, когато Борислав Дамянов..

публикувано на 27.02.22 в 17:07

Пъстрина и Расово стартираха с минимални победи

Пъстрина 2012 /Николово/ и Расово стартираха с победи в първите си официални срещи за 2022 година. Мачовете бяха от отложения 2-ри кръг на есенния дял на шампионата на четвърта дивизия. На стадиона в Ерден Пъстрина се наложи с 2:1 над местния..

публикувано на 27.02.22 в 16:05

Волейболистите на Монтана с чиста победа над Славия

Волейболистите на Монтана се наложиха с 3:0 гейма над столичния Славия. Така момчетата на треньора Даниел Пеев записаха 12-ти успех в първенството на Супер Волей. Срещата продължи 1 час и 3 минути. Монтанци играха с основния си състав и направиха..

публикувано на 27.02.22 в 15:35

Бдин се подхлъзна в Червен бряг, Локомотив (Мездра) не се противопостави на Академик

Бдин (Видин) допусна изненадваща загуба от домакина Партизан (Червен бряг) с 2:0 в среща от 19тия кръг на Северозападната трета лига. Дубълът на Ботев /Враца/ победи Дреновец като гост в друг мач от кръга. Водени в този мач от треньора Ивайло Кунчев,..

публикувано на 27.02.22 в 15:20

Безапелационна победа за баскетболистките на Монтана

Баскетболистките на Монтана победиха с 89:54 точки у дома столичния Славия в среща от 7-ия кръг на първата тройка при жените.  Заради болки в глезена не игра гардът на монтанчанки Санта.  Христина Иванова направи поредния си силен мач и завърши с цели..

публикувано на 27.02.22 в 15:10