Ботев (Враца) мечтае за нова победа на Левски

Ботев посреща Левски в домакинството си в неделя, а мачът от 8-ия кръг на Първа футболна лига започва в 21 часа. Преди година и месец врачани удариха лошо „сините“ с 2:0 и ги изпратиха на дъното на временното класиране. Впоследствие нещата се..

публикувано на 28.08.22 в 15:17

Ботев (Враца) трябва да победи Царско село, ако иска да запази мястото си в елита

Ботев /Враца/ играе утре най-важният мач в настоящото футболно първенство. Ако отборът спечели домакинството си срещу Царско село, ще запази шансове и догодина да е в елита. Това обаче ще стане, ако спечели и баража за оставане срещу четвъртия от Втора..

публикувано на 15.05.22 в 16:20

Борците на Ботев 93 с шест отличия от Букурещ

Борците на Ботев 93 се завърнаха с 6 отличия от участия в два престижни турнира. Врачани спечелиха 4 медала от международния турнир за кадети и кадетки в Букурещ. Надпреварата се проведе през почивните дни в румънската столица. Антонио..

публикувано на 15.05.22 в 16:05

Гол от дузпа донесе равенство на Монтана

Монтана завърши 1:1 като гост на лидера Септември /София/ в мач от 37-ия кръг на Втора лига. Домакините отпразнуваха завърщането си в елита. На три пъти гредите спасиха столичани. В 20-та минута Асен Чандъров откри резултата за тима на Септември...

публикувано на 15.05.22 в 15:45

Футболистите на Пъстрина с победа пред погледа на волейболните национали

Мъжкият национален отбор на България по волейбол изгледа част от срещата Вършец - Пъстрина 2012 /Николово/ от четвърта монтанска футболна дивизия.  Момчетата на треньора Николай Желязков са на лагер в курортното градче.  Пъстрина се наложи с 3:1 над..

публикувано на 15.05.22 в 15:20

Локомотив (Мездра) не се затрудни срещу съименника си от Дряново

Локомотив /Мездра/ победи Локомотив /Дряново/ с 3:1 в срещата  от 31 кръг на Северозападната Трета лига.  Домакините натиснаха още от началото, но след грешка в защитата гостите поведоха в 23-та мин.с гол на Манолов.  В 42-та мин. Ваньо Иванов..

публикувано на 15.05.22 в 15:00

Спортисти от Украйна тренират във Видин

Младежи от клубове по водни спортове в  два украински града вече тренират във Видин. Те са от Виница и Николаев. Изпратени са от родителите, заедно с техните треньори, за да са далеч от войната. Спортистите достигат до Видин с..

публикувано на 27.03.22 в 17:48
Ивайло Иванов

Ивайло Иванов със златен медал от Европейската купа

Ивайло Иванов донесе втори златен медал за джудистите ни от Европейската купа в Прага.  На финала при 90-килограмовите българинът победи със златна точка в продължението словака Петер Зилка.  Преди това най-добрият ни състезател постигна 4 победи с ипон..

публикувано на 06.03.22 в 17:43

Силният снеговалеж не позволи на Ботев и Лудогорец да премерят сили

Няма да има мач Ботев /Вр/ - Лудогорец днес. Въпреки усилията на домакините, теренът не успя да бъде подготвен за игра заради непрестанния снеговалеж. По наредбата на БФС, двубоят трябва да се играе след 24 часа от обявения час или утре от 17 ч. Ако и..

публикувано на 06.03.22 в 16:41