Радио Пловдив предава пряко мача Локомотив (Пд) - Дунав (Русе)

Радио Пловдив ще предава пряко мача Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) тази вечер от 21:00 часа. Това е последното домакинство на 4черно-белите" за сезона, а цената на победата е четвъртото място в класирането. То евентуално ще даде право на участие в турнира Лига Европа.

За първи път сред 18-те на Войн Войнов попадна вратарят на старшата възраст Павлин Евтимов. Той бе неизменен титуляр в мачовете на Локомотив U19. Павлин Евтимов тренира и от 3 месеца с мъжкия тим. В редиците на „черно-белите“ след изтърпяно наказание се завръщат Димитър Велковски и Павел Виданов.

Групата на Локомотив: Илко Пиргов, Павлин Евтимов, Пламен Крумов, Димитър Везалов, Кирил Котев, Павел Виданов, Иван Горанов, Александър Тунчев, Стефан Йевтоски, Ванчо Траянов, Серджо Телес, Димитър Велковски, Парвизджон Умарбаев, Димо Бакалов, Дани Кики, Дино Мартинович, Веселин Марчев, Мартин Камбуров.

Още от категорията

Пенев разтрогна договора с Локомотив по взаимно съгласие

ПФК Локомотив Пловдив разтрогна по взаимно съгласие с Любослав Пенев. Двете страни официално постигнаха договорка. ПФК Локомотив Пловдив благодари на Любослав Пенев за неговата работа и му пожелава успех в бъдещите начинания. Любослав Пенев пое Локомотив Пловдив в началото на сезона. Той води отбора само в десет мача, като записа 2 победи, 3 равенства..

публикувано на 21.10.24 в 13:59

Николай Киров е новият треньор на Спартак Варна

Спартак Варна излезе с официална позиция относно бъдещето на клуба. "Соколите" обявиха, че Николай Киров ще е новият старши треньор на първия отбор. Панайот Кискинов пък ще бъде новият технически директор. Изявлението дойде от името на изпълнителния директор Иван Кирилов. Официалната позиция на Спартак Варна: В последните две седмици станахме..

публикувано на 21.10.24 в 11:20
Ботев - Славия 1:0

Ботев победи Славия с 1:0

Ботев (Пловдив) победи Славия с 1:0 у дома в двубой от осмия кръг на Първа лига. Единственото попадение в срещата падна след точно час игра. Николай Минков опита далечен изстрел, при който вратарят на "белите" Николай Кръстев не успя да улови топката и допусна тя да влезе в мрежата. До края възпитаниците на Златомир Загорчич не успяха да отвърнат на..

публикувано на 19.10.24 в 21:29

Ботев (Пловдив) - Славия пряко по Радио Пловдив

Отборите на Ботев (Пловдив) и Славия ще премерят сили  от 18:45 в двубой от 12-ия кръг, а главен съдия на срещата ще е Георги Гинчев. Домакините се намират в отлична форма от началото на сезона. Преди паузата за национални отбори "канарчетата" постигнаха страхотен успех с 1:0 над Левски, като се доближиха на три точки от "сините", които се намират на..

публикувано на 19.10.24 в 15:04

Ботев Враца - Локомотив Пловдив 0:0

Ботев (Враца) и Локомотив (Пловдив) не успяха да се победят и завършиха 0:0 на стадион "Христо Ботев" във Враца. В първите 20 минути от началото на срещата двата отбора като че ли се надлъгваха, но не успяха да създадат интересни ситуации. В 26-ата минута домакините от Ботев (Враца) изпълниха ъглов удар, но вратарят на пловдивчани Мартин Луков изби..

публикувано на 18.10.24 в 21:52