Определиха съдиите за мачовете на "Локомотив" Пд и "Ботев" Пд

Бобан Грънчаров
Снимка: БГНЕС

Георги Йорданов ще свири срещата "Локомотив" Сф – "Ботев" Пд (1:3 в първия мач), а Калин Людмилов Локомотив Пд – Лудогорец (0:2).

Ботев (Пд) поиска до­пинг контрол за полуфинал­ния реванш за Купата на България с Локомотив (Сф) в сряда от 16 ч в кв. "Надеж­да".

Групата на "Ботев":

Адам Стаховяк, Илия Николов, Йордан Христов, Филип Филипов, Сивард Спрокел, Серджан Лукин, Алесандру Бенга, Димитър Везалов, Веселин Минев, Томаш Иршак, Абел Анисе, Алесандру Куртеан, Луис Педро, Вандер Виейра, Георги Сърмов, Мариян Огнянов, Ромарио Кортзорг, Феребори Доре, Юнес Хамза, Иван Цветков.

Ето на кои играчи ще разчитат черно-белите срещу "Лудогорец":

Йордан Господинов, Кирил Акалски, Йордан Тодоров, Диего Фераресо, Ангел Грънчов, Александър Тунчев, Асен Георгиев, Тихомир Трифонов, Ангел Йошев, Аласан Н’Дайе, Стелиос Илиадис, Валери Георгиев, Дани Кики, Тижани Белаид, Крис Гади, Мартин Камбуров, Жозеф Мендес и Спас Делев.

Още от категорията

"Мечтанието" на пловдивските олимпиийски шампиони

В поредното октомврийско издание на предаването Клуб "Неделя" наши гости бяха спортният журналист Диян Никифоров и неговият син Димитър Петков, а поводът да ги поканим бе съвместната им книга.   "Мечтанието" е художествено-документален роман, на страниците на който ще прочетем не просто спортните постижения на 12-те олимпийски шампиони на..

публикувано на 14.10.24 в 15:58

"Ботев" започва защитата на Купата срещу "Миньор"

"Ботев" ще започне защитата на Купата на България с гостуване на "Миньор" (Перник). "Чуковете” елиминираха "Вихрен" (Сандански) след успех с 2:1. Двубоят от 1/16-финалите на турнира ще се изиграе в периода 29-31 октомври. Преди това „канарчетата” ще имат две шампионатни домакинства на стадион „Христо Ботев” — срещу "Славия" и "Черно море"...

публикувано на 14.10.24 в 14:10
След 0:0 с Люксембург националите излизат в Белфаст срещу Северна Ирландия

"Лъвовете" отлетяха за Белфаст от Летище "Пловдив"

Българският национален отбор по футбол замина за Белфаст с чартърен полет от Летище "Пловдив". Селекционерът Илиан Илиев не говори пред медиите, а в състава има едно ново име – Ангел Лясков. Левият защитник на Локомотив (Пловдив) беше извикан вчера по спешност, след трима отпаднаха поради наказания заради натрупани жълти картони. На мача с Люксембург в..

публикувано на 14.10.24 в 11:44

"Марица" отпадна от турнира за Купата

"Марица" (Пловдив) изигра силен мач, но загуби с 1:2 от "Беласица" в среща от втория предварителен кръг в турнира за Купата на България. "Жълто-сините" дадоха сериозен отпор на един от водещите тимове във Втора лига и имаха шансове за успех, но в крайна сметка опитния тим от Петрич продължава напред. Преди мача бе почетен емблематичният рок музикант..

публикувано на 14.10.24 в 09:28
Минута мълчание в памет на Атанас Драмов

"Локо" и "Арда" направиха 1:1 в контрола

Представителният отбор на "Локомотив" (Пловдив) завърши наравно 1:1 с "Арда" (Кърджали) в контролна среща. Двубоят се игра вчера на помощния терен на „Лаута“. Гостите поведоха в резултата в 62-ата минута чрез Чинонсо Офор, а пловдивчани изравниха чрез Хуан Переа шест минути преди края. Срещата започна с минута мълчание в памет на Атанас Драмов...

публикувано на 13.10.24 в 10:56