Мездренският "Локомотив" доминира над "Партизан" в Червен Бряг

"Локомотив" /Мездра/ без проблеми успя да победи в Червен бряг, местния "Партизан" с класическото 3:0, в срещата  от втория кръг на Северозападната Трета лига. Железничарите играха уверено, бяха по-добрия отбор на терена и заслужено спечелиха. Васил Калоянов даде преднина за гостите  32-ата минута, когато реализира с глава след центриране на съотборник и така завърши първото полувреме. През второто мездренчани отново бяха по –настоятелни и логично Ивайло Дудушки удвои резултата в 52-ата минута. Класическият резултата бе оформен в 81-ата, когато Ваньо Иванов подаде и капитана Калоянов се разписа за втори път.

Това е четвъртата поредна победа /две за купата и две за първенството/ на железничарите, водени от поелият кормилото на отбора на пожар десетина дена преди старта на първенството Николай Нинов.