Арда победи Хебър с 2:1 в Кърджали (снимки)

Втори успех за АРДА (Кърджали) от началото на сезона след като победи с 2:1 Хебър (Пазарджик) във втората среща от 4-я кръг в efbet Лига. Двубоят се игра на Арена Арда късно в петък вечер.

В средата на първото полувреме Тонислав Йорданов пропусна дузпа, но в 37-а минута Станислав Иванов вкара първото точно попадение във вратата на гостите и изведе напред отбора си. В 52-ата минута Илкер Будинов покачи на 2:0 за домакините.

В 71-а минута Набил Макни се разписа за гостите, но точните попадения за Хебър приключиха дотук.

Арда има 6 точки след втория си успех през кампанията, докато Хебър остана със само една спечелена точка.

Така във временното класиране Арда се нареди на шестата позиция, а гостите - на четиринадесета.