Левски завърши 0:0, Станислав Генчев се притесни

Левски и Арда завършиха 0:0 в контрола, играна на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов". Това е второ нулево равенство за "сините" в рамките на няколко дни, след като тимът завърши при същия резултат и с Черно море в Правец.

Треньорът на Левски Станислав Генчев даде мнението си веднага след контролата на "сините" с Арда, завършила 0:0. Той не остана доволен от многото пропуски на тима му в четвъртата лятна проверка.

"Резултатът не е добър. Има неща, от които съм доволен и от които не съм доволен. Втори пореден мач не можем да вкараме гол, което е притеснително. Дори и в един мач да не вкараме е притеснително, а това са два поредни. Явно трябва да подобрим нещата. Левски трябва да играе атакуващ футбол и да вкарва", категоричен бе треньорът пред клубния сайт.

ЦСКА 1948 завърши наравно 1:1 с Ференцварош в приятелски мач, игран в Австрия. В 33-ата минута Педриньо даде аванс в полза на българския участник в Лигата на конференциите.  Шампионът на Унгария изравни пет минути след почивката чрез Лоранд Паска. Грандът от Будапеща изпусна дузпа в 66-ата минута, когато топката срещна гредата след удар от бялата точка на Мохамед Бел Али. Девет минути преди изтичане на редовното време кълбото се отби в напречната греда след шут от дистанция на Радослав Илиев.