Неймар: Това е най-тъжният момент в кариерата ми

Бразилският нападател Неймар изрази разочарованието си след загубата от Белгия с 1:2 на четвъртфиналите на световното първенство по футбол в Русия. Звездата на националния отбор призна, че трудно ще намери мотивация да продължи да играе футбол. "Това е..

публикувано на 07.07.18 в 21:58

Англия стигна първи полуфинал от 28 години

Англия победи Швеция с 2:0 и се класира за полуфиналите на световното първенство по футбол в Русия. Хари Магуайър даде аванс на англичаните в 30-ата минута, а Деле Али удвои в 59-ата. Англия ще играе на полуфиналите срещу победителя от мача между..

публикувано на 07.07.18 в 19:25

Варан: Имаме сили за титлата

Защитникът на националния отбор на Франция Рафаел Варан, който отбеляза първото попадение във вратата на Уругвай вчера, усеща сили в тима да бъде спечелено Световното първенство. Той уточни, че това усещане е не само при него, а у целия отбор. Вчера..

публикувано на 07.07.18 в 16:26

Тите остава треньор на Бразилия

Бразилската футболна федерация (КБФ) подкрепи селекционера Тите, въпреки отпадането на отбора на четвъртфиналите от световното първенство в Русия. 57-годишният треньор има договор до юли. "Въобще не обсъждаме други варианти", каза един от ръководителите на..

публикувано на 07.07.18 в 14:24
Белгия изхвърли Бразилия от световното

Отборът на Белгия е вторият полуфиналист на световното първенство по футбол след победа над Бразилия с 2:1. Белгийците нанесоха своя удар през първото полувреме, когато поведоха с 2:0 и след почивката успяха да удържат яростния натиск на бразилците. Така..

публикувано на 06.07.18 в 23:40
Оскар Табарес

Треньорът на Уругвай подаде оставка

Треньорът на Уругвай Оскар Табарес съобщи, че напуска националния отбор. 71-годишният специалист каза това малко след поражението с 0:2 от Франция на четвъртфиналите на световното първенство по футбол. „Днес моят договор с националния отбор..

публикувано на 06.07.18 в 21:03
Варан бележи първия гол в срещата

Франция е първият полуфиналист на Мондиала

Отборът на Франция се класира на полуфинал на Световното първенство по футбол в Русия. За първи път от 2006-а тимът стига до четирите най-добри. „Петлите“ спечелиха с 2:0 срещу Уругвай в първия четвъртфинален двубой, игран в Нижни Новгород...

публикувано на 06.07.18 в 18:57

ФИФА раздава глоби като за Световно

Световното първенство по футбол в Русия достигна до един от най-куриозните си моменти, след като се оказа, че ФИФА налага по-големи глоби за използването на нелицензирани напитки, отколкото за знамена с нацистки символи. Така футболната федерация..

публикувано на 06.07.18 в 17:48
Яне Андерсон по време на пресконференцията

Яне Андерсон: Ние сме лесни за анализиране, но трудни за побеждаване

Швеция и Англия са отбори на еднакво ниво, заяви селекционерът на скандинавците Яне Андерсон. Двата отбора се срещат утре в четвъртфинална среща на Световното първенство от 17 часа на стадион "Самара Арена".  "Този състав изигра доста мачове в..

публикувано на 06.07.18 в 15:53

Установиха къде са най-атрактивните зрителки на Световното

Руският туристически сайт Tvil.ru класира градове домакини на Световното по футбол с най-красива дамска публика, като на първо място излязоха с равен резултат Санкт Петербург и Сочи. За местните неустоими фенки в споменатите два града били..

публикувано на 06.07.18 в 15:05