Макрон пристига в Русия за полуфинала на Франция

Френският президент Еманюел Макрон ще присъства на мача от полуфиналите на Мондиал 2018 между Франция и Белгия във вторник, предаде БТА. Преди началото на световното първенство Макрон заяви, че ще пристигне в Русия, ако "петлите" достигнат до..

публикувано на 09.07.18 в 13:20
Андрес Куня вече ръководи един мач на Франция на Световното

Уругваец ще ръководи първия полуфинал

Уругвайският съдия Андрес Куня бе избран от ФИФА да ръководи полуфиналния двубой на Световното първенство в Русия между отборите на Франция и Белгия. Мачът, който ще излъчи първия финалист на Мондиала, е на 10 юли от 21.00 часа в Санкт..

публикувано на 09.07.18 в 11:35

"Световното по "Хоризонт" - преди полуфиналите

Днес е почивен ден на световното първенство. Утре в Санкт Петербург играят Франция и Белгия, а в сряда в Москва е другият 1/2-финал - Хърватия срещу Англия. Срещата за третото място е в събота в Санкт Петербург, а финалът - в неделя в Москва..

обновено на 09.07.18 в 10:14
Автобусът на Бразилия беше подложен на обстрел в Рио

Замерваха с камъни и яйца автобуса на Бразилия

Националният отбор на Бразилия се прибра в родината си след отпадането на четвъртфиналите на световното първенство в Русия и очаквано не получи топъл прием в Рио де Жанейро. Автобусът с играчите стана мишена на разгневени от ранното напускане..

публикувано на 09.07.18 в 10:12

Над 15 000 души празнуваха в Загреб победата над Русия

Ясни са 4-те отбора, които ще спорят за титлата в Русия. На 10 юли в Санкт Петербург ще се срещнат Франция и Белгия, а ден по-късно е вторият полуфинал - между тимовете на Англия и Хърватия. В драматичния последен четвъртфинал от снощи в Сочи..

публикувано на 08.07.18 в 10:14

Путин похвали футболните герои на Русия

Президентът на Русия Владимир Путин определи футболистите на националния отбор като „герои“, отстъпили достойно на Хърватия с красива игра, съобщи неговият прессекретар Дмитрий Песков на брифинг след срещата на стадион „Фищ“ в Сочи „За нас..

публикувано на 08.07.18 в 10:07

Шукер: Няма да се дадем на англичаните

Президентът на Хърватския футболен съюз и легендарен голмайстор Давор Шукер беше изключително доволен след победата на националния отбор над Русия с 4:3 след изпълнение на дузпи и класирането за полуфиналите на Мондиал 2018. Хърватите ще играят срещу Англия..

публикувано на 08.07.18 в 10:05

Модрич: Имаме сили за финал

Отборът на Хърватия има сили да стигне до финала на световното първенство по футбол. Това заяви капитанът на тима Лука Модрич след победата над домакините от Русия с 4:3 след изпълнение на дузпи на четвъртфиналите. Редовното време и продълженията завършиха..

публикувано на 08.07.18 в 09:15
Александър Самедов

Двама приключват с националния на Русия

Опитните Сергей Игнашевич и Александър Самедов прекратяват кариерата си в националния отбор на Русия. Домакините на световното първенство отпаднаха на четвъртфиналите, след като загубиха с 3:4 след изпълнение на дузпи от Хърватия. Редовното време и..

публикувано на 08.07.18 в 09:04

Хърватия е на полуфинал, изхвърли домакините с дузпи

Националният отбор на Хърватия стана последният полуфиналист в 21-то Световно първенство по футбол. Пред близо 44 000 зрители "Фищ" в Сочи бронзовите медалисти от Франция 98‘ се наложиха с 6:5 след изпълнения на дузпи над домакините от Русия в..

публикувано на 08.07.18 в 00:06