Наближава класик рали "Нептун"

Автомобилното състезание "Класик рали Нептун"  е 2-ри кръг от Националния ретро и еко рали шампионат. Ще има нова категория – „Съвременни автомобили (съвременни класики)“, които ще се движат след класическите автомобили. Ралито е обезпечено от..

публикувано на 09.05.24 в 11:18

Българките отстъпиха на Украйна

България загуби с 2:3 (25:18, 20:25, 25:20, 22:25, 21:25) срещу Украйна във втората контрола преди старта на Лигата на нациите. Двубоят се игра при закрити врати в зала „Христо Ботев". Предния ден нашите завършиха 2:2 със същия съперник по договорка..

публикувано на 09.05.24 в 11:14

Калейн отпада от участие на шампионата ни

По преценка на щаба Боряна Калейн няма да вземе участие в Държавно първенство категория "Елит" (индивидуално) този уикенд. На грацията ѝ предстои участие след две седмици на Европейското първенство в Будапеща и с оглед на тежката..

публикувано на 09.05.24 в 11:12

Фиорентина отива на финал

Фиорентина се класира за финала на Лигата на конференциите за втора поредна година. “Виолетовите” направиха 1:1 при гостуването си на Брюж и с общ резултат 4:3 се класираха за финала.Италианците чакат развоя победителя от мача Олимпиакос и Астън..

публикувано на 09.05.24 в 11:11

Бившият волейболен национал Мирослав Градинаров ще става треньор. Той спира с „големия“ волейбол и ще прави школа в мъжко направление към клуб „Варна ДКС“. Миро ще продължи да поддържа форма и да играе за отбора на Бяла. „Повече от 25 години..

публикувано на 08.05.24 в 12:20

Реал Мадрид среща Байерн Мюнхен

Реал Мадрид се изправя срещу Байерн (Мюнхен) в сблъсък от Шампионската лига, полуфинален реванш.  Миналата седмица в Германия, първата среща завърши 2:2. Победителят ще се класира за финала на “Уембли” на 1 юни.

публикувано на 08.05.24 в 10:03

Маратон "Варна" наближава

Рекордните като брой над 1200 бегачи се очаква да участват тази неделя в Маратон Варна. Интересът към деветото поредно издание на надпреварата е небивал и се наложи организаторите да подготвят направата на допълнителни стартови номера. Онлайн заявките..

публикувано на 08.05.24 в 10:02

Съставът на националния отбор по кану каяк

Националният ни отбор по кану – каяк мъже и жени ще вземе участие в Олимпийска квалификация и Световна купа в Сегед – Унгария от 08-12.05.2024г. България ще бъде представена от следните състезатели и дисциплини: Ангел Кодинов и Преслав Георгиев –..

публикувано на 08.05.24 в 09:59

Борусия Дортмунд е на финал

Борусия (Дортмунд) е първият финалист в Шампионската лига! Германският тим Борусия Д спечели и реванша от полуфиналите в ШЛ срещу Пари Сен Жермен с 1:0. Така германците ще спорят за трофея срещу победителя от мача Реал Мадрид и Байерн (Мюнхен). Голът на..

публикувано на 08.05.24 в 09:58