Мирослав Миндев: Готвим се за сериозна битка срещу "Несебър"

"Допуснахме загуба при гостуването в Хасково на тима на "Саяна" с 0:1. Домакините ни като цяло бяха по-добрия тим на терена и логично се поздравиха с победа. При нас може би имаше и малко повече умора, защото през седмицата имахме и мач за купата..

публикувано на 11.03.24 в 08:15

Живко Желев: Заслужено победихме тима на "Загорец" Нова Загора

"Изиграхме добър мач и се поздравихме макар и с минимална победа с 1:0. Съперникът от "Загорец" е опитен и силен отбор. Имахме повече положения и закономерно поведохме през първото полувреме, като въпреки няколкото пропуски пред вратата на..

публикувано на 11.03.24 в 08:01

Даниел Петров: Стартирахме с добра победа пролетния дял на първенството

"Започнахме с добра игра и победа с 4:0 срещу "Левски" Сърнево пролетния дял на първенството в областна група "Стара Загора". На почивката имахме сериозна преднина от 3:0, а второто полувреме добавихме още един гол. Хубавото е, че голяма част от..

публикувано на 11.03.24 в 07:37

"Берое" най-накрая зарадва феновете си

"Берое" вкара първи гол и постигна първа победа през 2024 г. Интернационалният състав на "зелено-белите" победи хита на сезона "Черно море" с 2:0 и по този начин зарадва верните си привърженици. Беройци решиха двубоя в своя полза още през първото..

публикувано на 09.03.24 в 20:13

"Берое" представи план за развитието на клуба в следващите три години

Ръководството на "Берое" в лицето на спортния директор на школата Алехандро Сагерас и собственикът на клуба Ернан Банато представиха план за развитието на клуба в следващите три години. Презентацията показаха проект за структурата на клуба, развитието на..

публикувано на 08.03.24 в 19:52

Много отличия спечелиха грации от „Берое“

В Стара Загора бе проведено 13-тото издание на турнира по художествена гимнастика за купа „Берое“. Надпреварата бе и в чест на 30-тата годишнина от създаването на клуба домакин на надпреварата. „Състезанието премина по най-добрия начин“, каза за..

публикувано на 07.03.24 в 10:57

Тежко поражение за баскетболния "Берое"

Кризата в мъжкия баскетболен отбор на "Берое" продължава с пълна сила. След напускането на трима класни чужденци и старши треньора Андрея Марушич "зелено-белите" не са конкурентни на противниците си и закономерно записаха втора поредна загуба във..

публикувано на 07.03.24 в 07:56

Берое посреща Черно море с надежда за първи точки след зимната пауза

Берое посреща втория във временното класиране Черно море в двубой от 24 кръг на efbet Лига. Срещата е в събота от 17 часа и 30 минути на стадиона под Аязмото.  Въпреки лошия старт на зимния полусезон и инкасирането на три поредни загуби в щаба на..

публикувано на 06.03.24 в 18:08

За първи път от лятото ръководител на "Берое" ще говори пред медиите

Новият спортен директор на школата на ПФК "Берое" Алехандро Сагерас ще даде пресконференция в петък, 8 март от 17:20ч., съобщиха от клуба. Това е първа пресконференция на чуждестранен ръководител на старозагорския клуб от миналото лято насам...

публикувано на 06.03.24 в 12:17

15 лв. билет за "Берое" - "Черно море"

ПФК "Берое" пусна в продажба билетите за домакинството срещу Черно море, съобщи официалният сайт на клуба. Срещата от ХХIV кръг на efbet Лига е насрочена за 9 март, събота от 17:30 ч.  Цената на билета за мача е 15 лв. в предварителна продажба, както и в..

публикувано на 06.03.24 в 11:59