Тежки наказания за "Бдин" и "Ботев"-2

Снимка: РАДИО ВИДИН, архив

Тежки наказания отнесоха в Бдин и дубъла на Ботев /Враца/ след срещите от 32-ия кръг на Северозападната трета лига. Александър Соколов от видинчани и Мирослав Маринов и Тодор Горанов от врачани горят за по една среща.

Заради разправиите с главния съдия санкции отнесоха и от треньорския лагер на Ботев-2. Помощник-треньорът Лукан Луканов беше глобен с 50 лева. Старши-треньорът на врачани Радостин Александров пък беше лишен да изпълнява задълженията си в 3 среща, а глобата, наложена му за ида на рефера е 250 лева.

Бдин предизвика доста проблеми на Пещера /Галата/, когото победи с дузпа в края, а втория състав на Ботев допусна поражение в Полски Тръмбеш, като според врачани съдийският състав е ощетил грубо отбора им.

"Бдин" Видин се върна на победния път след 3:1 срещу "Ком" Берковица

"Бдин" Видин се наложи с 3:1 над "Ком" Берковица в среща от 8-ия кръг на Северозападната Трета лига. В главната роля за "Бдин" в този мач бе Мартин Николов, който отбеляза две попадения, но получи червен картон и остави отбора си с човек по-малко в заключителната част на срещата. Третото попадение бе дело на Радослав Захариев, за гостите се разписа Денис..

публикувано на 19.10.24 в 19:01

Четвърти кръг на Националния драг шампионат за мотори събира състезатели край Видин

Областният управител на Видин Ани Арутюнян откри финалният кръг на Националния шампионат по драг рейсинг за мотори 2024 , който ще се  ще се проведе н а пистата на бившето летище край с. Иново. Състезанието привлича над 100 участници, включително водещи пилоти от България и международни екипи от Румъния, Сърбия, Унгария и Гърция. Днес се..

публикувано на 19.10.24 в 15:38
БК Монтана

"Монтана" победи "Берое" за първенство

Баскетболистките на "Монтана" победиха с 92:71 точки при гостуването си "Берое" /Стара Загора/ в среща от 2-ия кръг на българското първенство. В рамките на два дни монтанчанки показаха различна игра и след като загубиха в Стара Загора мач за Адриатическата лига биха за първенство. Момичетата на треньора Преслав Пешев влязоха уверено в срещата и..

публикувано на 19.10.24 в 15:30

"Локомотив" /Мездра/ гостува на труден съперник

След 4 поредни победи за първенството и двете купи на България днес от 16.00 часа в среща от 8-ми кръг на Северозападната Трета лига, "Локомотив" /Мездра/ гостува на един от традиционно трудните си противници – отборът на Павликени. Домакините са 6-ти във временното класиране с актив от 9 точки и голова разлика 12:9, а „железничарите” с мач..

публикувано на 19.10.24 в 11:09

"Монтана" и "Пирин" не се победиха

"Монтана" и "Пирин" /Благоевград/ завършиха 1:1 в дербито на 13-ия кръг на Втора лига. Гостите се добраха до точката с гол в добавеното време. Като цяло в мача липсваха чистите положения. Монтанци откриха резултата от дузпа. Тодор Вълчев изчисти високо топката, която при падането се удари в ръката на Николай Бодуров и в 19-та минута главният съдия..

публикувано на 19.10.24 в 09:15

"Ботев" гостува в Своге на 29 октомври

Насрочиха дата и час за мача на "Ботев" от турнира за купата на България по футбол. Срещата от 1/16 финалите срещу "Спортист" ще започне в 13.30 часа на 29 октомври /вторник/, реши СТК към БФС. В града на шоколадите врачани трябва да се справят с втородивизионния противник в рамките на 90 минути. Ако в края на редовното време резултатът е равен,..

публикувано на 18.10.24 в 10:03

"Монтана" загуби от "Берое" в лигата

Баскетболистките на "Монтана" загубиха със 76:83 точки гостуването си на "Берое"/Стара Загора/ в мач от третия кръг на Адриатическата лига. Срещата  бе доста оспорвана и интригуваща. Домакинките взеха първите 10 минути. Последва равенство и три точки преднина на почивката за Берое. Следващите две четвърти домакинките ги спечелиха, което доведе до..

публикувано на 17.10.24 в 17:12