15 медала и отборна купа за "Бъдин" от "Ботева слава"

2
Снимка: СК "Бъдин" Видин

Състезателите на видинския клуб "Бъдин" завоюваха общо 15 медала, от които 5 златни, 5 сребърни и 5 бронзови от десетото издание на международния турнир по джудо "Ботева слава" в Козлодуй. В конкуренцията на над 300 състезатели от 22 клуба от България и Румъния, джудистите от "Бъдин" Видин взеха и купа за второ място в отборното класиране.

Във възрастовата група 2009-2011 г. златни медали взеха: Кристиян Георгиев - 22 кг, Дари Тихомиров - 26 кг и Валентин Добрилов - +46 кг. Сребърни медали спечелиха: Томас Александров - 26 кг., Полина Добрилова - 28 кг и Ивайло Найденов - +46 кг. Бронзов медал взе Константин Ганчев - 42 кг. Във възрастовата група 2007- 2008 г. злато взеха: Мария Уан - 52 кг и Валентин Добрилов - 55 кг. Сребро спечели Рая Петрова - 40 кг, с бронз се окичиха Полина Добрилова - 32 кг, Константин Ганчев - 42 кг и Ивайло Найденов - +55 кг. Във възрастовата група 2005- 2006г. сребърен медал взе Илия Радков - 66 кг и бронзов медал за Рая Петрова - 40 кг. Специална награда получи Ивайло Найденов за най-атрактивен състезател на турнира.

"Благодарности към всички родители за подкрепата, съдействието и помощта им. Деца, бъдете все така усмихнати, борбени и упорити. Честито на всички!", заяви треньорката на клуба Габриела Кирилова.

Галерия

Млади футболисти от Мездра участват в международен турнир в Гърция

Две от формациите от Детско-юношеската школа на "Локомотив" (Мездра ), родени 2012 година, с треньор Стоян Стоянов, и родените 2014 година, с треньор Владимир Найденов, участват на Международен турнир в Паралия Катерини (Гърция). В турнира се включват 90 отбора от България, Гърция, Сърбия, Северна Македония, Черна гора, Малта, Турция и Албания...

публикувано на 25.10.24 в 11:33

"Ботев" (Враца) падна с 0:2 от ЦСКА в София

"Ботев" (Враца) очаквано записа поражение от ЦСКА (София) в мач от 13-ия кръг на Първа футболна лига. Това беше първата победа за „армейците" от месеци насам и реанимира отбора на Александър Томаш. Коялипу откри резултата в 42-ата минута, а в 80-ата Матиас Фаетон удвои. "Червените" можеха да спечелят и далеч по-убедително срещу най-удобния си..

публикувано на 25.10.24 в 10:10

"Монтана" се справи с "Партизан"

Баскетболистките на " Монтана"  победиха със 77:62 / 18:16, 14:25, 27:11, 18:10/ точки "Партизан" ( Белград) в среща от 4-ия кръг на Адриатическата лига . Пред родна публика момичетата на треньора Преслав Пешев показаха характер и изковаха успеха след почивката. След първите 20 минути "Партизан" водеше с 9 точки. "Монтана" започна..

публикувано на 24.10.24 в 10:45

"Монтана" победи "Янтра" с гол на Русинов

"Монтана" взе три точки от "Янтра" /Габрово/. На стадион „Огоста" момчетата на треньора Танчо Калпаков взеха победа с минималното 1:0 в среща от 14-я кръг на Втора лига. В мача липсваха чистите положения и пред двете врати. Първата възможност се откри пред гостите.  В 28-та минута Мартин Тошев бе изведен от дясно, но бе над напречната греда на вратата..

публикувано на 23.10.24 в 17:49

Станимир Тренчев свири ЦСКА-"Ботев"

Станимир Тренчев получи наряд да ръководи следващия мач на ФК "Ботев".  Врачани гостуват в 13-ия кръг от Първа футболна лига на ЦСКА-София, като двубоят е в четвъртък (24 октомври) от 17:30 часа. Негови помощници край тъча ще бъдат Георги Тодоров и Димитър Русев, а четвърти съдия е Венцислав Митрев. За спорните моменти и ВАР отговарят..

публикувано на 23.10.24 в 10:44

"Локомотив" (Мездра) продължава с много участия

Поради участието си и в трите турнира "Локомотив" (Мездра) продължава сгъстения цикъл от срещи от сряда до събота.   Днес за Аматьорската купа „железничарите” гостуват от 16.00 часа в Бутан на едноименния тим. Домакините се състезават в „А” Окръжна група – Враца и в момента са 4-ти във временното класиране. Следващата седмица момчетата на..

публикувано на 23.10.24 в 10:05

"Монтана" приема "Партизан"

Баскетболистките на "Монтана" приемат утре сръбския "Партизан" (Белград) в среща от 4-ия кръг на Адриатическата лига при жените. Двата отбора влизат в мача с по една победа и две загуби. За момичетата на треньора Преслав Пешев това е втора среща у дома, като в първата биха хърватския "Задар". "Готови сме за мача. Само г ардът Ралица..

публикувано на 22.10.24 в 16:54