Завърши турнирът "Морски дяволи" във Варна

Автор:

Завърши 25-ят международен турнир по тенис на маса за ветерани "Морски дяволи" във Варна.

Варненски бриджьори с успех на престижен турнир

Във ваканционно селище "Приморско клуб" завършиха и последните турнири от програмата на 17-та международна бридж ваканция. Националните състезатели на България Владимир Михов и Николай Кермедчиев /София/ показаха отново високата си класа и станаха шампиони, както в главния двойков /42 двойки/, така и в отборния турнир/20 отбора/, където партньори им..

публикувано на 09.09.24 в 21:28

Плувецът Максим Манолов е №1 на Варна за юли - 2024

Максим Манолов от ПСК „Черно море“ стана спортист на Варна за месец юли. Максим е състезател по плуване с личен треньор Никола Петров. Той спечели сребро на 100 м бруст и бронз на 50 м бруст на Европейското първенство по плуване за юноши в Литва. КПС „Черно море“ е отбор на месеца. Състезателите по водна топка на клуба станаха шампиони на България..

публикувано на 09.09.24 в 12:20

Младата щангистка Мария Арнаудова е спортист на Варна за юни-2024

Мария Арнаудова  беше обявена за спортист на Варна за месец юни. Мария е състезателка по вдигане на тежести от СК „Титан“. Тя спечели три златни медала на Европейското първенство за кадетки в Солун, а също завоюва още 6 златни медала на Държавното първенство в Русе. С тези успехи Мария взе и приза за №1 на варненското спортно училище. Личен треньор..

публикувано на 09.09.24 в 12:15

Каратистът Александър Стоименов с приза "Спортист на Варна" за май-2024

Състезателят по карате киокушин Александър Стоименов от СК „Ичи Геки“ стана спортист на Варна за месец май. Сашо спечели европейската титла в категория до 70 г на Европейското първенство във Варна. Негов треньор е световният шампион Емил Костов. СК „Ичи Геки“ е отбор на месец май след спечелени 2 сребърни, 3 бронзови медала от шампионата. Елвира..

публикувано на 09.09.24 в 12:10

Елвира Краснобаева е спортист на Варна за месец април-2024

Състезателката по художествена гимнастика на клуб „Грация“-Варна Елвира Краснобаева стана спортист на Варна за месец април. Тя донесе за България златни медали на обръч, топка, бухалки от международния турнир в София и сребърен медал в многобоя от Световната купа в Баку. Елвира спечели и приза за №1 на варненското спортно училище ца месеца. Треньор..

публикувано на 09.09.24 в 12:05

Виктор Ненков: На върха съм. Сега започвам отначало, но при мъжете (ВИДЕО)

Най-новият световен шампион на България се казва Виктор Ненков. Той е състезател по кик бокс на варненския клуб "Вокил" и се завърна само преди няколко дни от Унгария, където спечели световната титла в стил К1 в кат. 67 кг при юношите до 19 г. Негов треньор е Галин Димов. Ненков е на върха в този спорт. Предстои му участие на Европейско първенство и..

публикувано на 09.09.24 в 11:50

Малта U19 и България U19 завършиха при 0:0

Селекциите на България U19 и Малта U19 завършиха при резултат 0:0. Родните национали владееха повече топката и създадоха няколко положения, но до попадение за селекцията на Тодор Симов така и не се стигна. Състав: 1. Атанас Кехайов (В), 2. Дейвид Михалев (5. Михаил Полендаков - 60'), 3. Стоян Пергелов (15. Божидар Петров - 82'), 4. Виктор Любенов, 6...

публикувано на 09.09.24 в 08:37