Турнир по петанк и дартс за хора с увреждания

Автор:

Във Варна се провежда турнир по петанк и дартс за хора с физически проблеми. На практика този турнир е предимно за хора скоро попаднали в тази категория. Идеята на гавния организатор Богомилка Манолова, председател на клуб „Икар“ е те да се запознаят с тези спортове и да бъдат редовни участници в подобни състезания. Богомилка ни разказва още за проявата.

Румънка спечели турнира във Варна

Румънката Джорджия Крачун спечели титлата на сингъл на турнира за жени от категория W15 с награден фонд 15 хиляди долара. Надпреварата от календара на международната тенис федерация (ITF) се проведе при отлични условия на кортовете на ТК "Супер Спорт", гр.Варна. Втората поставена Джорджия Крачун победи във финала със 7:5, 6:0 Елизавета Котляр от..

публикувано на 30.09.24 в 09:39

Групата на "Спартак"-Варна за мача със "Септември"

Старши-треньорът Иван Цветанов определи групата на Спартак /Варна/ за предстоящия мач срещу Септември София.   Срещата ще се проведе на 30.09 от 20.00 ч. на стадион "Локомотив".

публикувано на 30.09.24 в 09:38

Трудна победа за отбора на "Левски"

Отборът на Левски записа труден успех с 2:1 срещу Арда (Кърджали).  Александър Колев даде преднина на "сините" в 12-ата минута от дузпа. В 39-ата минута Станислав Иванов изравни резултата, а в 73-ата минута Кристиан Макун донесе три точки с първия си гол за тима.

публикувано на 30.09.24 в 09:37

Лудогорец се поздрави с успех

Лудогорец победи с 2:0 Ботев (Враца) в мач от десетия кръг на efbet Лига. Ивайло Чочев откри в 32-ата минута, а Рик удвои.  Срещата се игра в Разград, въпреки, че шамоионите са гости в срещата.  Стадионът във Враца се ремонтира.

публикувано на 30.09.24 в 09:36

"Черно море" се очертава да е последен на Черноморските игри

Волейболистите на „Черно море“ и „Добруджа“ изиграха изключително оспорван мач на Черноморските игри във Варна. Мачът стигна до тайбрек, който беше спечелен от отбора на Добруджа с 14-16. В отделните геймове 22-25, 25-22, 23-25, 25-16. През първата част домакините водеха с 16-10, но не успяха да затварят успешно тази част. Добруджанци се очертава да са..

публикувано на 29.09.24 в 21:30

"Дея волей" почти сигурно печели "Черноморските игри" във Варна

Отборът на "Дея волей" записа втора победа на Черноморските игри във Варна. Този път с 3-1 срещу "Локомотив Авия"- Пловдив. Това означава на 99%, че бургазлии печелят Черноморските игри. В последният мач утре те играят срещу "Черно море" от 12.00 ч.

публикувано на 29.09.24 в 18:41