Барти е №1 в света

Автор:

Ашли Барти беше обявена за тенисистка на годината на WТА за втори път. Шампионката на Откритото първенство на САЩ Ема Ръдукану получи приза за „новак“ на годината.

Ашли Барти спечели това отличие и през 2019 година. Тя спечели пет титли този сезон, включително трофей от „Уимбълдън“.

Тя за трети пореден път е номер 1 в ранглистата.

Чехкинята Барбора Крейчикова е с наградата  на WТА за пробив на годината. Тя спечели  Откритото първенство на Франция на сингъл.

Испанката Карла Суарес Наваро беше отличена за завръщане на годината.

Завършиха "Черноморските игри" във Варна, церемония по награждаване (ВИДЕО)

Ясни са индивидуалните награди на "Черноморските игри" по волейбол във Варна. Най-добър разпределител е Дмитро Дългополов от "Локомотив Авия"-Пловдив.Най-добър нападател е Ламанец от "Дея спорт"-Бургас.Най-добър блокировач Борис Начев от "Черно море" и най-полезен състезател Димитър Василев от "Дея волей".

публикувано на 30.09.24 в 15:08

Важна победа за "Черно море" срещу един от фаворитите (ВИДЕО)

Волейболистите на "Черно море" завършиха подобаващо участието си на "Черноморските игри" във Варна. в последния си мач победита с 3-2 един от фаворитите в първенството "Дея волей". Този успех със сигурност ще даде самочувствие на отбора.

публикувано на 30.09.24 в 15:06

"Черно море" се справи с фаворита "Дея волей"

Волейболистите на "Черно море" победиха "Дея волей" в последния мач на Черноморските игри във Варна. От 0-2 гейма момчетата на Дани Милушев стигнаха до тайбрек, който спечелиха след уверена игра с 15-13. Отборът на Дея печели турнира. Второ място за "Локомотив Авия"-Пловдив, трето за "Черно море" и четвърто място за "Добруджа".

публикувано на 30.09.24 в 14:53

Дани Милушев: Плаша се от бездушието на състезателите (ВИДЕО)

Наставникът на варненския волейболен тим „Черно море“ Дани Милушев остана разочарован от играта на тима в срещите от „Черноморските игри“. Особено след загубата от „Добруджа“, което означава, че отборът ни ще е последен в класирането, Милушев побесня и каза, че състезателите му са бездушни на терена и не играят със сърцето си за този отбор...

публикувано на 30.09.24 в 14:30

Пловдивчани с второ място на Черноморските игри

Волейболистите на „Локомотив Авия“ от Пловдив спечелиха последния си мач на турнира „Черноморски игри“ във Варна. Те се наложиха над състава на „Добруджа“ с 3-1 гейма. Това ги прави втори в класирането, а добруджанци остават на трето място. "черно море" и "Дея волей" играят от 12.00 ч.

публикувано на 30.09.24 в 11:53

Във Варна откриват 10-я юбилеен турнир "Одесос"

Във Варна утре дават старт на 10-я юбилеен турнир „Одесос“ по пожароприложен спорт. Първата дисциплина е щурмова стълба, а състезанието на стадион „Локомотив“ започва в 9.00 ч и ще продължи до 14.00 ч. тази година прави впечатление участието на отбор от Естония. Турнирът „Одесос“ е най-силният подобен на Балканите и Европа и интересът към него е голям...

публикувано на 30.09.24 в 11:36

Румънка спечели турнира във Варна

Румънката Джорджия Крачун спечели титлата на сингъл на турнира за жени от категория W15 с награден фонд 15 хиляди долара. Надпреварата от календара на международната тенис федерация (ITF) се проведе при отлични условия на кортовете на ТК "Супер Спорт", гр.Варна. Втората поставена Джорджия Крачун победи във финала със 7:5, 6:0 Елизавета Котляр от..

публикувано на 30.09.24 в 09:39