Рохас полудя от радост…след световен рекорд

Автор:

Юлимар Рохас от Венецуела спечели златото на олимпийски турнир по лека атлетика в тройния скок. Тя разби стария дългогодишния световен рекорд след като постигна 15.67 м.

Старото постижение беше оп 1995 г на украинката Инеса Кравец

Патрисия Мамона от Португалия остана на второ място, а Ана Пелетерио от Испания грабна бронза

Ивайло Иванов: Имаме нови правила за подводния риболов (ВИДЕО)

Във Варна ще се проведе финалният кръг от турнира за купата на България по подводен риболов. Състезанието ще се състои на хижа „Черноморец“. Тук ще бъдат определени най-добрите за тази година в България. Днес ви срещаме с главния организатор, вицепрезидента на българска федерация по подводен риболов Ивайло Иванов.

публикувано на 18.09.24 в 12:07

Григор и Ноле забавляваха зрителите

Григор Димитров и носителят на 24 титли от "Големия шлем" Новак Джокович направиха истинско шоу в София.Българинът спечели демонстративния двубой с 6:4, 2:6, 10:6. Преди това двамата дадоха пресконференция и направиха урок с деца.Повече от 12 000 зрители видяха на живо играта на двамата и участваха в шоуто.

публикувано на 18.09.24 в 10:28

Механджийски и Калчев с титлата на България

Димитър Калчев и Димитър Механджийски са шампионите на България по плажен волейбол за 2024 година. Двамата станаха и сребърни медалисти на Балканиадата в Молдова. Двойката ни е най-добрата на пясъка и в момента се готви за нов турнир в Турция. Президентът на федерацията Любомир Ганев обеща на Калчев и Механджийски, че ще помогне за лагер в..

публикувано на 18.09.24 в 10:17

Златен медал за отбора на ВиК - Варна

Отборът на "ВиК - Варна“ ООД и тази година зае първото място в комплексното класиране на 20-тата юбилейна Национална спартакиада на работниците и служителите във ВиК – сектора. Състезанието, се представиха над 800 състезатели от 28 ВиК – дружества,. Състезанието се състоя от 11 до 15 септември в курортен комплекс Дюни. Второто място бе..

публикувано на 18.09.24 в 10:16

Държавното първенство по бокс ще е в Плевен

Плевен ще бъде домакин на Държавното лично-отборно първенство, втори кръг, по бокс за девойки и младежи. Шампионатът стартира днес и ще се проведе до 20 септември. Развоят ще определи крайното класиране в отборното първенство за тази година. На ринга ще се качат най-големите ни таланти при 15 и 18-годишните девойки, както и при 18-годишните..

публикувано на 18.09.24 в 10:15

ВиК-Варна - победител в юбилейната Спартакиада на работниците и служителите в сектора

Отборът на „ВиК-Варна“ ООД и тази година зае първото място в комплексното класиране на 20-ата юбилейна Национална спартакиада на работниците и служителите във ВиК-сектора. Състезанието, в което бяха ангажирани над 800 участници от 28 ВиК-дружества, се състоя от 11 до 15 септември в курортен комплекс „Дюни“. Второто място бе присъдено на отбора на..

публикувано на 17.09.24 в 14:24

Григор и Джокович днес ще правят шоу

Григор Димитров и Новак Джокович ще изиграят демонстративен мач от 20.00 часа днес в София. Очаква се гоямо шоу, а билетите за него бяха продадени само за 8 минути. Григор и Ноле са в отлични отношения и често демонтрират отношенията си. Джокович пристига у нас като олимпийски шампион и носител на 24 титли от “Шлема”. Интересно е, че той за..

публикувано на 17.09.24 в 12:05