Георги Ганчев: След 10 май ще дадем подробна информация за клуба

Автор:

Ръководството на баскетболен клуб „Черно море Тича“ днес обяви официално, че ще има пресконференция след 10 май. На нея клубният президент д-р Георги Ганчев ще даде пълна информация относно случващото се в клуба, коментар за изминалия слаб сезон за отбора, състоянието на ДЮШ и основните цели и промени, свързани с предстоящия нов шампионат. На този етап няма никаква официална информация от клубното ръководство и всички налични информации в пресата не са потвърдени от клуба.

Вратарят Станислав Райков и треньорът Стефан Георгиев за варненския сблъсък ( ВИДЕО)

Ватерполистите на Черно море се класираха за финала при мъжете тази година. Те записаха две победи срещу другия варненски тим Аква спорт и по този начин си осигуриха учасите в мача за титлата. Вратарят на "моряците" Станислав Райков отново беше най-добър и с огромен принос за победите. В днешната ни спортна рубрика ви срещаме с него и с треньора на..

публикувано на 01.07.24 в 11:45

Португалия ще внимава срещу Словения

Португалия излиза срещу Словения в осминафинален мач, който ще играе от 22:00 часа българско време във Франкфурт.  Веднага трябва да отбележим, че през март Словения победи португалците с 2:0 в приятелски мач.  Португалия има обица на ухото след мача с Грузия след загубата с 0:2. Самочувствието им е накърнено и със сигурност ще се действа по друг..

публикувано на 01.07.24 в 10:55

Всички очакват мача Франция-Белгия

Франция и Белгия се изправят днес един срещу друг в много очакван сблъсък на ЕП по футбол. Според статистиката и ранглистите това са два тима лидери в Европа. Трябва обаче да го докажат с играта си, защото все още не са го направили. Килиан Мбапе е неузнаваем на това първенство. “Петлите” не впечатлиха в груповата фаза. Тимът на Дидие Дешан не..

публикувано на 01.07.24 в 10:30

Квота за Пламена Миткова

Пламена Миткова спечели титлата на скок дължина при жените на Държавното първенство по лека атлетика. Тя постигна и личен рекорд и покрит олимпийски норматив.  Състезателката на Локомотив (Пловдив) постигна най-добрия резултат в кариерата си от 6.97 метра.  Олимпийският норматив е 6.86 метра.

публикувано на 01.07.24 в 08:40

Победа и загуба за момчетата на "Комодор"

Ватерполистите на „Комодор” (Варна) записаха победа и загуба в серията от ½-финалните плейофи в държавния шампионат по водна топка във възраст U 15. В първия мач в Бургас тимът се поздрави с успех срещу „Нептун” с 11:10, но във втората среща отстъпиха на бургазлии със същия резултат. Третият решаващ мач е на „Приморски” във Варна. При мъжете „Комодор”..

публикувано на 01.07.24 в 08:39

Четири титли за Стилияна Николова

Стилияна Николова спечели златните медали на финалите на всичките четири уреда на международния турнир "Pharaohs Cup" 2024 в Кайро (Египет).  Възпитаничката на Валентина Иванова завоюва титлите на обръч, топка, бухалки и на лента.  Следващото състезание за Николова ще бъде Световната чалъндж купа в Клуж-Напока (Румъния) от 12 до 14 юли.

публикувано на 01.07.24 в 08:38

Испания не остави шанс на грузинците

Испания разгроми с 4:1 Грузия и продължава на ¼ финалите на ЕП по футбол. Следващият им съперник ще е домакинът Германия. "Ла Роха" направи обрат, след като автогол на Робин Льо Норман даде преднина на грузинците в 18-ата минута. В края на полувремето Родриго Ернандес изравни. В 51-ата минута Фабиан Руис изведе напред испанците. Трети гол отбеляза Нико..

публикувано на 01.07.24 в 08:36