"Добруджа" и "Луковит" с победи

Автор:

Волейболистите на Добруджа 07 (Добрич) надиграха като домакини ЦСКА с 3:0 гейма, в мач от втори кръг на Първата осмица в Суперлигата при мъжете. това означава успешен старт в първенството. Припомням, че първия мач на добруджанци бе отложен.

Волейболният отбор на Ботев (Луковит) започна с победа втората осмица на Суперлигата на България. Тимът на Пламен Тодоров победиа у дома Славия с 3:0 (28:26, 25:15, 25:18) в мач от 2-ия кръг.
Срещата беше първа и за двата тима, след като мачовете им от първия кръг бяха отложени заради коронавирус. На Ботев предстои гостуване на Арда в Кърджали, а Славия приема Берое съответно в петък (13 ноември) и събота (14 ноември).

Англия отново извади късмет

Англия се класира на полуфиналите на Евро 2024 след драматична победа с 5:4 след изпълнение на дузпи срещу Швейцария. Брийл Емболо се разписа за “кръстоносците” в 75-ата минута, а само пет по-късно Букайо Сака изравни. При дузпите играчите на Гарет Саутгейт бяха безупречни. Мануел Аканжи пропусна първата дузпа за Швейцария.

публикувано на 06.07.24 в 21:53

Говорят двамата вратари на юношеския ни национален отбор (ВИДЕО)

Националите ни по плажен хандбал загубиха от Сърбия на Европейското във Варна, но въпреки това показаха много силна игра. Особено впечатление на корта демонстрираха двамата вратари Бедирхан  Чондол и Алекс Бойчев. Срещаме ви с двете момчета.

публикувано на 06.07.24 в 14:45

Девойките на България на 1/4 финал на Европейското първенство (ВИДЕО)

Националките ни по плажен хандбал победиха Румъния в много тежък мач и това им отваря вратите да продължават напред. Успехът днес означава, че нашите момичета попадат сред 8-те най-добри отбира на първенството. От този шампионат класиралите се на първите пет места добиват право на участие на Световното догодина в Тунис.

публикувано на 06.07.24 в 14:37

Юношите загубиха от Сърбия ( ВИДЕО)

Българските национални по плажен хандбал загубиха от Сърбия след изпълнение на дузпи, но това не променя чак толкова много нещата. Нашият тим отново ще играе за разпределение на позициите от 9-та до 12-та, като трябва да победим Швейцария днес. Победата срещу Турция ни помага много в случая.

публикувано на 06.07.24 в 14:32

Министър Глушков се появи на Европейското по плажен хандбал във Варна ( ВИДЕО )

Министърът на младежта и спорта Георги Глушков пристигна във Варна и веднага се появи на Европейското първенство по плажен хандбал, което се провежда на Южния плаж. Той наблюдава на живо мача България Румъния девойки. Пред него нашите момичета се поздравиха с успех. Министър Глушков получи рекламна фланелка на първенството. По отношение бъдещето на..

публикувано на 06.07.24 в 14:29

Григор на осминафинал на Уимбълдън

Григор Димитров се класира убедително за осминафиналите на турнира от Големия шлем "Уимбълдън". Поставеният под №10 българин победи с 6:3, 6:4, 6:3 №33 в световната ранглиста Геал Монфис от Франция. Срещата продължи час и 47 минути.  Така Димитров постигна трета поредна победа и се класира за осминафиналите на откритото първенство на..

публикувано на 06.07.24 в 07:56

Турция иска да продължи приказката

Нидерландия и Турция се изправят днес в последен двубой от 1/4-финалите на Евро 2024. Срещата е от  22:00 българско време.Те ще определят последния полуфиналист.  “Лалетата” не показаха много убидетилна игра до този момент. Те с 4 точки в групата стигнаха до тук, като трети. Тимът на Роналд Куман всъщност направи един силен мач, на старта срещу Румъния за..

публикувано на 06.07.24 в 07:54