"Локомотив"-Пловдив трябва да съжалява

Автор:

Локомотив (Пловдив) и Арда (Кърджали) завършиха 0:0 в последна среща от 9-ия кръг на efbet Лига. Локото пропусна шанса да увеличи преднината си на върха с 4 т. Имаше интересни моменти в мача. Локомотив бяха по-добрия тим в срещата. Арда са седми в подреждането с 13 т.

Откриха турнира за купа "Одесос" във Варна (ВИДЕО)

Във Варна откриха 10-тия юбилеен турнир по пожароприложен спорт за "Купа Одесос". Повече от 300 състезатели, представители на 18 отбора ще водят битки за призовите места. Турнирът беше открит от главен комисар Александър Джартов, директор на Главна дирекция пожарна безопасност и защита на населението МВР.

публикувано на 01.10.24 в 18:30

Георги Ганчев: Този сезон трябва да сме по-добре от миналия (ВИДЕО)

Баскетболният отбор на Академик Бултекс- Пловдив спечели Черноморските игри във Варна. В мача за златните медали те победиха домакините от Черно море Тича със 77-83 т. Като цяло варненци играха добре на този турнир, който се явява и като една от последните сериозни проверки преди началото на първенството. Клубният президент на „моряците“..

публикувано на 01.10.24 в 11:50

Отмениха старта на турнира "Одесос" във Варна

Днес започва 10-ят юбилеен международен турнир по пожароприложен спорт "Одесос" във Варна. Всъщност турнирът не успя да стартира, поради лошото време. Дъждът във Варна отмени първата дисциплина "Изкачване с щурмова стълба", защото е опасно нейното провеждане. Стартът беше планиран за 9.00 ч. Така утре на практика ще се проведат две дисциплини. По програма..

публикувано на 01.10.24 в 11:47

Елвира Краснобеава заменя България с Армения ???

Голям шок в художествената гимнастика. Топ състезателката ни Елвира Краснобаева реши да се състезава за Армения и напуска България. Това е изключително крайно решение. Елвира е получила три дни да размисли по темата, но тя категорично е заявила, че не иска да играе за България. Нейната майка е в основата на това решение. Голямата обида идва от факта,..

публикувано на 01.10.24 в 10:21

Златен медал за Константин Илиев

Константин Илиев от СКТМ ”Комфорт“-Варна стана шампион на международния турнир в Полски Тръмбеш за деца до 11 години. Божидар Георгиев остана с бронзов медал, като на полуфинала жребият отреди среща между съотборниците, която завърши 3:1. Във финалната среща Константин Илиев беше изключително концентриран и мотивиран срещу своя румънски опонент..

публикувано на 01.10.24 в 09:10

Номинираните за септември в анкетата "Спортист на Варна"

Номинирани за „Спортист на Варна“ – септември 2024 1.Михаил Рафаилов /сп.катерене/ - златен медал на турнир в Австрия 2. Исмаил Сенанджи /л.атлетика/ -бронзов медал на полумаратон „Съединение“ в Пловдив и сребърен медал на „Хисар рън“. 3. Калина Христова /тенис на маса / - балканска шампионка за жени на двойки 4. Мария Йовкова /тенис на маса/ -..

публикувано на 01.10.24 в 09:08

Спартак /Варна/ победи Септември

Футболистите на Спартак/Варна/ постигнаха успех при гостуването си на Септември в София. В 66-тата минута, след точен удар на Ахмед Ахмедов от дузпа, варненци си тръгват с три точки. Положението във варненския клуб продължава да е много тежко.

публикувано на 01.10.24 в 09:07