вълненията и тревогите на една майка, стискала в кесийката си „цели” три
стотинки, каквато някога бе цената на една лимонада, за да ги добави и
тях към другите си запаси.

Германия приключи с Европейското първенство

Германия напуска Европейското първенство по футбол, на което е домакин. Те загубиха от Испания след продължения с 1-2. Дани Олмо се разписа в 51 минута, а германците изравниха чрез Виртц в 89-та. В продължението, 119 минута, Мерино класира испанците на полуфинала. Карвахал от испанския тим получи червен картон в последните секунди на мача и пропуска..

публикувано на 05.07.24 в 21:38

Проведе се кантарът за бойната гала "Сенши" във Варна ( ВИДЕО)

Утре вечер Марна ще е домакин на поредната гала на бойните спортове "Сенши" . Тази вечер се състоя кантарът, като на сцената се появиха всички участници в надпреварата. В битките ще участват и класни варненски бойци Едуард Алексанян и Делян Георгиев.

публикувано на 05.07.24 в 20:20

Втори успех за девойките на Европейското във Варна ( ВИДЕО )

Нова победа за България на Европейското първенство по плажен хандбал при девойките. Днес България победи състава на Сърбия след дузпи в много оспорван двубой, а след вчерашната победа срещу Полша, това е втори успех.

публикувано на 05.07.24 в 15:03

Голяма радост за нашите юноши след първия успех ( ВИДЕО)

Много ра„дост имаше в целия българки щаб след успеха на юношите ни на Европейското първенство по плажен хандбал във Варна. нашият тим се наложи над Румъния и спечели първата си среща.

публикувано на 05.07.24 в 15:02

Първа победа за юношите на Европейското първенство във Варна ( ВИДЕО)

Юношите на България с първа победа на Европейското първенство по плажен хандбал. Българите се справиха с нашите северни съседи от Румъния след 2: 0. Тактически нашите момчета се справиха, след добро проучване на румънския тим от треньора Самет Муртазали.

публикувано на 05.07.24 в 14:56