Казанлъчани с хубава победа в Нова Загора

Съставът на ФК "Розова долина" Казанлък постигна успех при гостуването на "Загорец" в Нова Загора с 2:0 в среща от поредния кръг на Югоизточната В група. Така в рамките на 4 дни след като победи същия съперник и за Купата на България, тимът от Казанлък достигна до втори успех.

"Изиграхме добър мач и съм доволен от победата. Първото полувреме имам забележки в играта ни, а и домакините имаха възможности и определено диктуваха събитията на терена. През втората част променихме някой неща и се получиха естествено очакваните резултати. Поведохме с 2:0, а в последните 20 минути на срещата удържахме натиска на домакините и така стигнахме до успеха. Сега имаме отново два мача през тази седмица. В сряда играем отложения си мач с "Верея", а в събота сме домакини на тима на "Сливен". Надявам се на пълен актив от точки от двете срещи." заяви за Радио Стара Загора Атанас Апостолов, старши треньор на "Розова долина" Казанлък.

Още от категорията

Атанас Апостолов: Загубихме в Свиленград, не бяхме на нужното ниво

"Загубихме гостуването си в Свиленград с 1:3. Определено не изиграхме добър мач. Дано това е само един спомен с недобър край за нас. Дойде мисля си навреме преди мачовете у дома с "Атлетик" Куклен и "Струмска слава" Радомир. Домакините от Свиленград..

публикувано на 06.10.24 в 13:00

Георги Каменов: Допуснахме неточности и пропуснахме победата у дома

"Завършихме у дома 1:1 с тима на ФК "Секирово" от град Раковски. Пропуснахме голям брой положения пред тяхната врата и дори те ни поведоха малко преди края на срещата с 0:1. Финалният ни щурм доведе до изравнителен гол в добавеното време на срещата за..

публикувано на 06.10.24 в 11:53

Живко Желев: Добра победа над "Родопа" Смолян

"Доволен съм от играта ни и победата с 3:0 у дома срещу "Родопа" Смолян. Имахме още доста добри възможности и победата би могла да бъде и още по-изразителна. Но след подобен успех нямам забележки към моите играчи. Сега има междинен кръг в който..

публикувано на 06.10.24 в 11:36

Мирослав Миндев: Доволен съм от играта ни, пропуснахме много възможности

"Загубихме гостуването си на "Гигант" в Съединение с 0:1 но пропуснахме 5-6 чисти положения пред тяхната врата. Допуснахме късен гол в 85-та минута. Съжалявам наистина за малшанса ни, но пък момчетата дадоха най-доброто от себе си и от това съм доволен...

публикувано на 06.10.24 в 11:26

"Берое" си тръгна с точка от Кърджали

"Берое" завърши 1:1 като гост на "Арда" в Кърджали в среща от 11-ия кръг на първенството.  Беройци поведоха в резултата с попадение на Хуанка Пинеда, който се разписа след далечен удар в 61-та минута. 10 минути преди края на мача Тонислав Йорданов от..

публикувано на 04.10.24 в 20:12

Скейтборд състезание ще се проведе тази събота в парк "Артилерийски" в Стара Загора

Тази събота, в „парк Артилерийски“, ще се проведе състезание, организирано от „Скейт клуб“ Стара Загора. Записването ще бъде между 10:00 и 11:00 часа в деня на събитието, съобщи в ефира на Радио Стара Загора Стефан Тонев, член на клуба и..

публикувано на 04.10.24 в 16:23

5 октомври е празник и за спорта в Стара Загора

Стара Загора отбелязва своя празник 5 октомври с редица спортни събития. Проявите започнаха още преди деня на града с футболен турнир за деца и турнир по спортна стрелба.  Събитията в празничния ден започват още в 8 часа с общоградски поход ,..

публикувано на 04.10.24 в 16:06

Над 400 ще участват в състезание по спортни танци

В събота и неделя в спортна зала „Общинска“ до ДЗУ в Стара Загора ще бъде традиционния турнир по спортни танци на клуб „Загора Данс“. „Състезанието за първи път ще е в доста по-голям мащаб“, съобщи за радио „Стара Загора“ Виолета Михалева,..

публикувано на 04.10.24 в 14:29

Испанец е новият треньор на "Берое"

Испанецът Хесус Урибесалго е новият старши треньор на "Берое". Това съобщиха от клуба на официалната си фейсбук страница. Хосу Урибе, както е наричан в родината си, е роден на 25 април 1969 в Хихон, Испания. Най-много мачове - 70, има начело..

публикувано на 03.10.24 в 13:23

Георги Кирилов: Надявам се да се представим силно в Стара Загора срещу "Локомотив"

"Победихме в последния си мач тима на "Верея" като домакини с 4:2. През първата част имаше сякаш от наша страна подценяване на съперника и резултата набързо стана 0:2. Второто полувреме обаче отборът ни определено заигра както трябва и успяхме набързо..

публикувано на 03.10.24 в 13:15