Мачът Лудогорец - Черно море ще бъде предаван пряко по програма

Лудогорец

"Лудогорец" гост на "Черно море"

публикувано на 19.05.24 в 17:24

Биляна Дудова с квота за Париж

Биляна Дудова си спечели място на олимпийския турнир по борба в Париж през лятото. Състезателката на русенския клуб "Юнак-Локомотив" стигна до квотата на квалификационния турнир в Баку. В категория до 62 кг световната и четирикратна европейска шампионка..

публикувано на 06.04.24 в 19:23

На крачка от пореден трофей

Хандбалистите на „Шумен 61“ се класираха на финал за „Купа България“. Настоящите носители на трофея спечелиха двубоя си с НСА с 39:27, като на полувремето водеха с 19:12. Възпитаниците на Никола Карастоянов ще очакват победителя от втория полуфинал..

публикувано на 06.04.24 в 17:08

На лов за пета „Купа България“

Хандбалният „Шумен 61” започва днес участието си в турнира за Купата на България при мъжете. Домакин на надпреварата е Дворецът на културата и спорта „Васил Левски” във Велико Търново.  Шампионите са в първия полуфинал, където техен съперник ще е..

публикувано на 06.04.24 в 09:53
Нургюл Салимова

Реми и във втората партия

Нургюл Салимова записа второ реми на Турнира на претендентките за световната титла по шахмат в канадския град Торонто. Във втория кръг 20-годишната българка завърши наравно с белите фигури с китайката Лей Тинцзие, която преди година участва в двубоя за..

публикувано на 06.04.24 в 07:47

Загуба на хандбалистките ни от Сърбия

Хандбалистките на България загубиха от гостуващия тим на Сърбия със 17:35 в среща от европейските квалификации, играна в "Арена Шумен". Националките започнаха трудно двубоя и отбелязаха първото си попадение за резултат 1:10. Полувремето завърши при..

публикувано на 04.04.24 в 06:24

"Лудогорец" разгроми "Левски"

"Лудогорец" победи с 5:1 "Левски" в среща от двайсет и седмия кръг на футболното първенство.  Домакините от Разград откриха резултата още в третата минута, столичният тим изравни в седемнайсетата. През второто полувреме с нови четири попадения..

публикувано на 04.04.24 в 06:18

Шансовете на Нургюл в претендентския турнир

Турнирите на претендентите започват тази седмица в Торонто, Канада. На 3 април е официалното откриване на високия шахматен форум, а на 4 април  се играе първият кръг при мъжете и жените.  Живеещата в търговищкото село Крепча Нургюл Салимова е..

публикувано на 02.04.24 в 14:15

Националките с мач в „Арена Шумен“

Шумен ще е домакин и на последния домакински мач на женския национален отбор на България по хандбал от европейските квалификации. Двубоят срещу Сърбия е в сряда (3 април) от 17 ч.„Арена Шумен“. Входът отново ще е свободен. Този следобед е първото..

публикувано на 01.04.24 в 16:48

В шахматния елит

Нургюл Салимова е тридесет и шеста в света в априлската класация на ФИДЕ за шахмат на класическа контрола. Живеещата в Търговищко състезателка е с 2432 ЕЛО. Бившата световна шампионка Антоанета Стефанова е двадесет и седма с 2447 ЕЛО. Сред първите сто по..

публикувано на 31.03.24 в 20:32