от 09.00 часа

ЦСКА София започна с равенство контролите в Турция

ЦСКА София беше воден от Анатоли Нанков.
Снимка: ЦСКА София

Отборът на ЦСКА София завърши 1:1 с полския Стал (Мелец) в първата си контролна среща в Турция.

В днешния сблъсък край тъчлинията не присъства Стойчо Младенов, който е болен. Вместо него тимът бе воден от Анатоли Нанков.

В 27-ата минута "червените" откриха резултата. Сириецът Мохамед Осмен центрира в наказателното поле от пряк свободен удар. Там най-съобразителен се оказа нападателят Калоян Кръстев, който с глава се разписа.

В 55-ата минута Стал стигна до изравнителното попадение. Коки Хинокио стреля и преодоля вратаря Густаво Бусато. За поляците през първото полувреме игра бившият капитан на "армейците" Божидар Чорбаджийски.

В 65-ата минута Иван Турицов получи червен картон. Двата отбора обаче се разбраха и в игра отново се появи Асен Дончев, който бе на терена през първата част. Седем минути по-късно Тибо Вион също получи червен картон. На негово място се завърна националът на Сирия Мохамед Осман.