от 21.00 часа

Бразилец донесе трите точки на „Берое“ срещу „Септември“

Матеус Леони
Снимка: beroe.bg

Отборът на „Берое“ победи ката гост „Септември“ с 1:0 в последния мач от шестия кръг в Първа професионална лига по футбол. Единствения гол вкара бразилецът Матеус Леони, който се разписа в даденото съдията Станислав Тодоров продължение на първата част. В 77-ата минута Мартин Камбуров изпусна дузпа Мартин Камбуров изпусна дузпа за „Берое“.

Владимир Манолков, треньор на „Септември“:  Не ни достигна завършващ удар. Можеше да се върнем в мача. Жалко е, че не може да отбележим нужния ни гол на наш терен, за да имаме повече спокойствие и успехи. Допуснахме грешки в защитата. Страничният съдия не показа еднакъв критерий, особено при гола за „Берое“. Беше спестен чист червен картон на Мартин Райнов. Не знам и защо Христо Арангелов бе изгонен от резервната скамейка. Радващо е, че има подобрение в играта ни. Надявам се, че головете ще дойдат още следващия кръг. Рано или късно ще заиграем по начина, по който искаме.

Александър Томаш, треньор на „Берое“: Победата е единствената добра новина. Днес не се получи нищо. Разочаровани сме от играта. Доволни сме само от резултата. Играхме без да искаме да победим. Трудно бихме се развили по този начин. Трябва да сме амбицирани всеки ден, във всяка една тренировка. Не ми хареса нашия отбор днес. Трябва да играем с по-голямо самочувствие и да бъдем по-уверени. Мартин Камбуров е плюс за нас. Виждам един човек с желание да се подчини в името на отбора.