Равенство за „Литекс” и „Миньор”

Снимка: Архив
Отборите „Литекс” и „Миньор” завършиха наравно 2:2 в среща от 23-и кръг на "А" футболната ни  група. Резултатът в 27-та минута откри Борислав Стойчев. В 57-ата Брахими реализира втория гол за перничани. В 64-ата минута Илиян Илиев получи втори жълт картон и остави гостите в намален състав.

В 85-ата минута „Литекс” върна едно попадение, след като Никасио засече топката с глава и я прати във вратата на Чворович за 1:2. В първата минута на продължението Светослав Тодоров бе съборен в наказателното поле на „Миньор” и съдията Стоян Денев отсъди дузпа за домакините, която Тодоров превърна в гол за 2:2.

След този двубой ловешкият тим излезе трети в класирането с 48 точки, а "Миньор" Перник е 9-и с 28.