"Миньор" Перник продължава с изненадите

Футболистите на "Миньор" Перник победиха с 2:1 като гост "Монтана" м първата среща от 22-ия кръг на А група
Снимка: Официален сайт

Отборът на "Миньор" Перник с 2:1 като гост състава на "Монтана" в първия мач от 22-ия кръг на "А" футболната ни група. За перничани вкараха Крум Бибишков и Борислав Стойчев, а за домакините се разписа Мирослав Антонов.

Гостите започнаха по-агресивно и порпуснаха чрез Милен Василев, който в самото начало уцели гредата и на успя да вкара от 3-4 метра топката в опразнената врата на домакините. Домакините също нацелиха гредата на противника, като това направи Димитър Илиев.

В 54-та минута Милен Василев бе фаулиран в наказателното поле и главният рефер отсъди дузпа, която бе реализирана от Крум Бибишков. 14 минути по-късно Борислав Стойчев вкара втори гол за своя отбор, след като бе оставен непокрит в близост до вратата на домакините. Домакините се хвърлиха на отчаян щурм и стигнаха до дузпа 10 минути преди края на двубоя - при разбъркване топката срещна ръката на Иван Михов, а Мирослав Антонов бе точен.