Резултати от футболни контроли

Резултати от футболни контроли играни днес.
Ботев (Враца) и Локомотив (София) направиха равенство 0:0 в приятелска среща, играна в Етрополе.
Септември (Тервел) надигра втория отбор на Фратрия (Варна) с 4:0 в първата си приятелска среща от подготовката.
ЦСКА 1948 и Ференцварош завършиха наравно 1:1 в контролна среща в Лиенц. Коняспор Педриньо откри резултата в полза на "червените" в 33-тата минута, а в началото на втората част Лоранд Паска (49’) изравни.
ЦСКА - София постигна пета поредна победа в контролите. "Червените" се наложиха над носителя на Купата на Израел Макаби (Петах Тиква) с 2:1.
ЦСКА - София постигна шеста поредна победа в предсезонната си подготовка, след като надигра с 1:0 елитния сръбски Раднички (Ниш) в последната си контрола от лагера в Банско. Единственото попадение реализира Марк-Емилио Папазов в 82-ата минута.