Английски футболни клубове следят нападател на Локомотив

Английските футболни клубове Ковънтри (играе в Чемпиъншип) и Бристъл Роувърс (Лига 1) следят нападателя на Локомотив (Пловдив) Мичи Нтело. Източникът на информацията е от мениджърските среди.

22-годишният Нтело, който е бивш юношески национал на Белгия, пристигна на "Лаута" през януари със свободен трансфер от Шарльороа. Той направи приличен старт с екипа на черно-белите, като се отличи с 2 гола и 2 асистенции в първите си 5 официални мача.

Скаути от Острова са наблюдавали изявите на младока от конгоански произход и са с отлични впечатления от играта му.

Сериозен интерес към Нтело има и от елитен германски отбор.

Още от категорията

"Спартак" разби с 4:0 "Сокол" и запази върха на Югоизток

"Спартак" (Пловдив) разби с 4:0 закъсалия "Сокол" (Марково) в среща от 32-ия кръг на Югоизточната Трета лига. По този начин "гладиаторите", водени от Иван Кочев, запозиха лидерската си позиция с актив от 80 точки, с 2 повече от втория "Саяна" (Хасково) и 3 пред ОФК "Несебър". Антон Маргаритов откри резултата в 28-ата минута. Няколко минути по-късно..

публикувано на 29.04.24 в 16:38

SEVI - магнит за големите рок сцени

Група SEVI отпразнува 14 години заедно  със страхотен концерт, нов албум и свежи попълнения. „Чувстваме се като тийнейджъри и всичко може да се очаква от нас в тази възраст”, споделя с усмивка Светлана Близнакова.  Тя е дама със завладяващ глас и присъствие, която ни поднася рок на световно ниво.   SEVI вече стартираха шеметната си година с..

публикувано на 29.04.24 в 10:30
Кристиан Василев

Кристиан Василев с квота за Париж 2024

България ще има още един състезател в гребането Олимпийските игри в Париж това лято. Пловдивчанинът Кристиан Василев си спечели място в олимпийската регата по академично гребане. 32-годишният българин завърши на второ място на скиф във финала на квалификацията в Сегед (Унгария), което се провежда успоредно с Европейското първенство. Пред него остана..

публикувано на 29.04.24 в 09:24

Черно море надигра Локомотив на "Тича" с 1:0

Черно море победи Локомотив (Пловдив) с 1:0 в мач от 31-ия кръг на елитното ни футболно първенство, първа шестица. Единственият гол в мача вкара Васил Панайотов през първата част. С успеха си варненският тим остава на третото място с актив 65 точки, с точка по-малко от втория ЦСКА София. Локомотив остава четвърти с 55 точки, с една повече от петия Левски...

публикувано на 28.04.24 в 22:33

Слушайте плейофа "Черно море" - Локо пряко по Радио Пловдив

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) е гост на Черно море (Варна) в първи мач от плейофите в първата шестица. Двубоят е от 20:15 часа тази вечер на стадион “Тича”. „Черно-белите“ проведоха последното си занимание на централния терен. Наказан за срещата е единствено Хорхе Сегура. Йоан Баи и Калоян Костов пропускат мача заради контузии. Евандро..

публикувано на 28.04.24 в 14:51